ESMM421VSN391MA35S
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM421VSN391MA35S
ESMM421VSN391MA35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM421VSN391MA35S, 390µF kapasitansına ve 420V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye hızlı takılması sağlanır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 3000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilenir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100 kHz'de 3.2461A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 2.27A ripple akıma sahiptir. ESR değeri 850mOhm @ 120Hz olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 850mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2461 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V