ESMM401VSN561MA40S
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM401VSN561MA40S
ESMM401VSN561MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM401VSN561MA40S, 560 µF kapasitansına ve 400V anma gerilimi ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi sayesinde panel ve PCB uygulamalarında kolay yerleştirme sağlar. 592 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 4.08 A @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesi yer alan bu komponent, genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve AC adaptörleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 592mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.0755 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V