ESMM401VSN331MR35W
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM401VSN331MR35W
ESMM401VSN331MR35W Hakkında
ESMM401VSN331MR35W, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 400V voltaj ratingli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipiyle through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garanti eder. 120Hz'de 1.055Ohm ESR değerine sahip olan komponent, 120Hz'de 2.05A ve 100kHz'de 2.9315A ripple akım kapasitesi bulunur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj endüstriyel elektronik devreleri için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9315 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V