ESMM351VSN221MP35S
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM351VSN221MP35S
ESMM351VSN221MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM351VSN221MP35S, 220µF kapasitanslı ve 350V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 3000 saat yaşam ömrüne sahip olan komponent, 120Hz'de 1.13Ω ESR değerine ve 100kHz'de 2.1021A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1021 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V