ESMM351VND102MA50U
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM351VND102MA50U
ESMM351VND102MA50U Hakkında
ESMM351VND102MA50U, United Chemi-Con tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu bileşen, through-hole montaj tipi snap-in kasa ile gelmektedir. 3000 saat 85°C ömür süresi ve 249mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel elektronik ve enerji dönüşüm devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 100kHz'de 5.148A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini taşır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 249mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.148 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V