ESMM201VSN332MA63U
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM201VSN332MA63U
ESMM201VSN332MA63U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM201VSN332MA63U, 3300 µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. Bu kondansatör güç kaynakları, amplifikatörler, motorlar ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V