ESMM201VSN102MA30S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM201VSN102MA
ESMM201VSN102MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM201VSN102MA30S, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile snap-in radial kasa içerisinde sunulur. ±20% tolerans ve 249mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 4.89A (100kHz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saatlik ömrü ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 249mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V