ESMM161VSN222MA40T
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM161VSN222MA
ESMM161VSN222MA40T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM161VSN222MA40T, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 113 mOhm, ripple akımı ise 100 kHz'de 7.44A ve 120Hz'de 4.96A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.44 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V