ESMM161VSD272MA45T
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM161VSD272MA45T
ESMM161VSD272MA45T Hakkında
United Chemi-Con ESMM161VSD272MA45T, 2700µF kapasitansı ve 160V rated voltajı ile radial snap-in paketinde üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile ±480 µF sapmaya sahiptir. 92mOhm ESR değeri 120Hz'de ölçülmüştür. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik yaşam ömrü garantisindedir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100kHz'de 8.355A ve 120Hz'de 5.57A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.355 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V