ESMH800VSN472MA30S
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH800VSN472MA30S
ESMH800VSN472MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH800VSN472MA30S, 4700 µF kapasitansı ve 80V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in monte tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 120Hz'de 53mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 100kHz'de 4.908A ripple akımını tolere edebilmektedir. ±20% toleransı ile standart endüstriyel ve ticari elektronik uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.908 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V