ESMH800VSN222MR25T
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH800VSN222MR25T
ESMH800VSN222MR25T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH800VSN222MR25T, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, radial snap-in montaj türüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 2000 saat ömür süresine 85°C'de sahiptir. 113mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 2.988A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses frekans devreleri ve genel filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.988 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V