ESMH800VRT223MB80T
CAP ALUM 22000UF 20% 80V RAD
Seri / Aile Numarası
ESMH800VRT223MB80T
ESMH800VRT223MB80T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH800VRT223MB80T, 22000 µF kapasitansa sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial lead through-hole montaj tipine sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 11 mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş, 100 kHz'de 13.944 A ripple current kapasitesine sahiptir. 2000 saatlik ömür değeri 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.944 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V