ESMH800VNN392MR35T
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH800VNN392MR35T
ESMH800VNN392MR35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH800VNN392MR35T, 3900 µF kapasitansı ve 80V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türüne sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına, 120 Hz'de 3.57A ve 100 kHz'de 4.284A ripple akım kapasitesine sahiptir. 64 mOhm ESR değeri ile 2000 saat ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.284 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V