ESMH800VNN103MA50T
CAP ALUM 10000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH800VNN103MA50T
ESMH800VNN103MA50T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH800VNN103MA50T, 10000µF kapasitansı ve 80V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılmakta olup, 120Hz'de 25mOhm ESR (eşdeğer seri direnci) ve 100kHz'de 7.956A ripple akım kapasitesi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Snap-in montaj tipi ile anakart tasarımlarında hızlı tespit ve bakım olanağı sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Ürün mevcut üretimde olmayıp, yerini daha yeni teknoloji kondansatörlerin almış durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.956 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V