ESMH6R3VSN104MA45T
CAP ALUM 100000UF 20% 6.3V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH6R3VSN104MA45T
ESMH6R3VSN104MA45T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH6R3VSN104MA45T, 100000µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI süzülmesi için kullanılır. ±20% tolerans, 10mOhm ESR ve snap-in montaj tipi ile kompakt tasarımlar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120Hz'de 8.31A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.9748 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V