ESMH630VSN822MR45T
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH630VSN822MR45T
ESMH630VSN822MR45T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH630VSN822MR45T, 8200 µF kapasitansa ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ve 30mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120Hz'de 4.83A, 100kHz'de 5.796A ripple current kapasitesi vardır. İlk güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Üretimi sonlandırılmış (Obsolete) ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.796 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V