ESMH630VSN562MR35U
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH630VSN562MR35U
ESMH630VSN562MR35U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH630VSN562MR35U, 5600 µF kapasitansına sahip 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu radial kondansatör, through-hole bağlantı için tasarlanmıştır. 44 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de çalışabilir ve 100 kHz'de 4.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömürdür. ±20% tolerans ile temin edilen bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V