ESMH630VRT183MB50T
CAP ALUM 18000UF 20% 63V RAD
Seri / Aile Numarası
ESMH630VRT183MB50T
ESMH630VRT183MB50T Hakkında
ESMH630VRT183MB50T, United Chemi-Con tarafından üretilen 18000µF kapasitansına ve 63V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömürlü tasarlanmıştır. 15mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sunmakta, 8.868A @ 100kHz ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile standart uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.868 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V