ESMH630VNN682MA30T
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH630VNN682MA30T
ESMH630VNN682MA30T Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMH630VNN682MA30T, 6800 µF kapasitanslı ve 63V nominal voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve destek devreleri gibi alanlarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saat ömür süresi tanımlanmıştır. 37mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 4.98A ripple akımı kapasitesi ile 100kHz'de çalışabilir. ±20% tolerans değeri ile tedarik edilir. Parça güncel üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.98 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V