ESMH500VSN682MR35U
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH500VSN682MR35U
ESMH500VSN682MR35U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH500VSN682MR35U, 6800 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli takılı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 49mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir bileşendir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır ve yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 4.158 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 3.85 A kapasitesindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.158 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V