ESMH500VSN223MA63U
CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH500VSN223MA63U
ESMH500VSN223MA63U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH500VSN223MA63U, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponen, 13mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Through-hole montaj türü ile radial can konfigürasyonunda uygulanır. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 7.81A, 120 Hz'de 7.23A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve ses sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8084 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V