ESMH500VSN222MP25U
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH500VSN222MP25U
ESMH500VSN222MP25U Hakkında
ESMH500VSN222MP25U, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ve ±20% toleransla tasarlanan bu komponent, through-hole montaj tipi olup radial, can snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. 151mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu kondansatör, 100kHz'de 2.06A ve 120Hz'de 1.91A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömür garantisine sahip bu komponent, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve diğer AC/DC dönüştürücü devrelerde filtreleme işlevini yerine getirmek üzere kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 151mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0628 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V