ESMH500VSN183MA45U
CAP ALUM 18000UF 20% 50V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMH500VSN183MA45U
ESMH500VSN183MA45U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH500VSN183MA45U, 18000 µF kapasitansa sahip 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paketlemesi ile through hole montajına uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Polar yapısıyla, güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V