ESMH500VND393MB80T
CAP ALUM 39000UF 20% 50V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMH500VND393MB80T
ESMH500VND393MB80T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH500VND393MB80T, 39000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 9mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 10.94A ripple akımı taşıma kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında çalışmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan ürün, 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, yüksek frekansta 11.8152A ripple akım taşıyabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.8152 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V