ESMH451VSN121MQ30S
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH451VSN121MQ30S
ESMH451VSN121MQ30S Hakkında
ESMH451VSN121MQ30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasitansli, 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 1.02 A ve 100 kHz'de 1.4586 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve diğer yüksek gerilim uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 2.072 Ohm ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.072Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4586 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V