ESMH451VRT681MB40T
CAP ALUM 680UF 20% 450V RAD
Seri / Aile Numarası
ESMH451VRT681MB40T
ESMH451VRT681MB40T Hakkında
ESMH451VRT681MB40T, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitansına ve 450V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve yüksek voltaj uygulamalarına uygun bir kondansatördür. Polar yapısında olan bu bileşen, 5 lead radyal kutu paketinde sunulmaktadır. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V