ESMH451VNN471MA50S
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMH451VNN471MA50S
ESMH451VNN471MA50S Hakkında
ESMH451VNN471MA50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 450V rated gerilime sahip snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü garantisi sunar. 120Hz'de 529mOhm ESR değerine sahip olan cihaz, 100kHz'de 3.6179A ripple akımını tolerans edebilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6179 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V