ESMH451VNN331MA40S
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH451VNN331MA
ESMH451VNN331MA40S Hakkında
ESMH451VNN331MA40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 450V gerilim derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montajlı radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve filtre devreleri için kullanılır. 753mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. -25°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 2A ripple akım taşıyabilir ve ±20% toleransda imal edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V