ESMH401VSN471MR50S
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VSN471MR50S
ESMH401VSN471MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH401VSN471MR50S, 470µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 3.432A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.432 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V