ESMH401VSN331MA30M
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VSN331MA
ESMH401VSN331MA30M Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMH401VSN331MA30M, 330 µF kapasitans değerine ve 400V rated voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi vermektedir. Snap-In kasa tipiyle through-hole montajına uygun olan kondansatör, 120 Hz'de 753mOhm ESR değerine ve 1.87A düşük frekans ripple akımına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtering işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6741 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V