ESMH401VSN151MP35S
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VSN151MP35S
ESMH401VSN151MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH401VSN151MP35S, 150 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi snap-in radial paketinde sunulan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile AC güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesi doğru şekilde bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V