ESMH401VSN101MP30S
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VSN101MP30S
ESMH401VSN101MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH401VSN101MP30S, 100µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in paketinde tasarlanmış bu komponentin -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı vardır. 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120Hz'de 900mA ve 100kHz'de 1.287A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2.486Ω ESR değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.486Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.287 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V