ESMH401VNN681MA50S
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VNN681MA50S
ESMH401VNN681MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH401VNN681MA50S, 680 µF kapasitanslı ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türü ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% toleranslı bu kondansatör, 120 Hz'de 366 mOhm ESR değerine ve 100 kHz'de 4.3472 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 366mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.3472 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V