ESMH401VNN181MR25S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH401VNN181MR25S
ESMH401VNN181MR25S Hakkında
United Chemi-Con ESMH401VNN181MR25S, 180 µF kapasitanslı, 400V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılan polar bir kondansatördür. Through-hole montajı sayesinde manuel lehimleme işlemlerine uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V