ESMH350VSN682MP40T
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH350VSN682MP
ESMH350VSN682MP40T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH350VSN682MP40T, 6800 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial snap-in paket tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömür süresine 85°C'de sahiptir. 120Hz'de 61mOhm ESR değeri ile ripple current kapasitesi 120Hz'de 2.8A, 100kHz'de 3.024A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.024 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V