ESMH350VSN183MR45S
CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH350VSN183MR45S
ESMH350VSN183MR45S Hakkında
United Chemi-Con ESMH350VSN183MR45S, 18000µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 23mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunur. 100kHz'de 5.0868A ve 120Hz'de 4.71A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, düşük frekanslı ses amplifikatörleri ve genel filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.0868 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V