ESMH350VSN103MP50T
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH350VSN103MP50T
ESMH350VSN103MP50T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH350VSN103MP50T, 10000 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 41mΩ ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnç sunarak, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi geniş bir yelpazede uygulanabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, through-hole montajı desteklemektedir. Kendi kategorisinde şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8556 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V