ESMH350VNN472MP30T
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH350VNN472MP30T
ESMH350VNN472MP30T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH350VNN472MP30T, 4700 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile radial snap-in paketinde sunulan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 120 Hz'de 2.41 A ve 100 kHz'de 2.6028 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 120 Hz'de 88 mOhm olup, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garanti edilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamak gerekli endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6028 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V