ESMH350VNN153MR40S
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH350VNN153MR40S
ESMH350VNN153MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH350VNN153MR40S, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile snap-in kasa stilinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilenmektedir. 28mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 100kHz'de 4.8816A ve 120Hz'de 4.52A ripple akım toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8816 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V