ESMH251VND222MA80T
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH251VND222MA80T
ESMH251VND222MA80T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH251VND222MA80T, 2200 µF kapasitansa ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj türü ile through hole uygulamalarında kullanılmaktadır. Maksimum 8.205 A ripple current (100 kHz) ve 5.47 A ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. ESR değeri 113 mOhm @ 120Hz olarak belirtilmiştir. İşletme sıcaklığı aralığı -25°C ile 85°C arasında, 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantili. ±20% toleransa ve polar yapıya sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.205 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V