ESMH250VSN123MP45T
CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH250VSN123MP45T
ESMH250VSN123MP45T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH250VSN123MP45T, 12000 µF kapasitansına ve 25V nominal gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 41mOhm ESR değerleri ile belirtilen ürün, 120Hz'de 3.48A ve 100kHz'de 3.7584A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Bu bileşen güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7584 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V