ESMH201VSN122MR45S
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH201VSN122MR45S
ESMH201VSN122MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH201VSN122MR45S, 1200µF kapasitanslı ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 138mOhm ESR değeri ile düşük kayıp hızlı yanıt sağlar. -25°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleranslı kapasitans değeri ile yüksek ripple akım dayanımı 3.31A @ 120Hz ve 4.965A @ 100kHz'de belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.965 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V