ESMH201VNN102MR40T
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH201VNN102MR40T
ESMH201VNN102MR40T Hakkında
United Chemi-Con ESMH201VNN102MR40T, 1000µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile 166mOhm ESR değerine sahip olup, 100 kHz'de 4.425A ve 120 Hz'de 2.95A ripple current kapasitesine sunmaktadır. Güç kaynağı devre topolojileri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen şu anda üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.425 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V