ESMH181VQT562MB80T
CAP ALUM 5600UF 20% 180V RAD
Seri / Aile Numarası
ESMH181VQT562MB80T
ESMH181VQT562MB80T Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMH181VQT562MB80T, 5600 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated gerilimde çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 44mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu kondansatör, 100kHz'de 13.905A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 9.27A ripple akım desteğine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi veren komponentin ±20% tolerans aralığında kullanılması önerilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtrелeme devrelerinde kullanım için uygundur. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. Mevcut durum itibariyle Obsolete (üretim durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.905 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V