ESMH101VSN682MA50S
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH101VSN682MA50S
ESMH101VSN682MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH101VSN682MA50S, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans, 37mOhm ESR @ 120Hz değerleriyle belirtilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 6.5A ve 100kHz'de 7.8A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V