ESMH101VSN472MR50U
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH101VSN472MR50U
ESMH101VSN472MR50U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH101VSN472MR50U, 4700µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, 53mOhm ESR değerine sahiptir ve 6.156A ripple current kapasitesine (100 kHz) sahiptir. Snap-in kasa tipi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.156 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V