ESMH101VSN222MP45T
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH101VSN222MP45T
ESMH101VSN222MP45T Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMH101VSN222MP45T, 2200µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjiye sahip yedekleme sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 113mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 3.696A riple akım kapasitesine ve 2000 saatlik 85°C ömür garantisine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu bileşen, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. Parça obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.696 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V