ESMH101VNN472MR50W
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH101VNN472MR50W
ESMH101VNN472MR50W Hakkında
ESMH101VNN472MR50W, United Chemi-Con tarafından üretilen 4700µF kapasitans ve 100V nominal gerilim değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilidir. 53mOhm ESR değeri ile düşük impedans karakteristiğine sahiptir. 120Hz'de 5.13A ve 100kHz'de 6.156A ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.156 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V