ESMH100VSN473MR40T
CAP ALUM 47000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH100VSN473MR40T
ESMH100VSN473MR40T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH100VSN473MR40T, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans içinde çalışır. Through-hole montaj tipi ile radial konfigürasyonda sunulan bu bileşen, snap-in kasa türüne sahiptir. 120 Hz'de 18 mOhm ESR değerine sahip olup, 120 Hz'de 5.72 A, 100 kHz'de 6.1776 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1776 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V