ESMH100VSN153MP30U
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMH100VSN153MP30U
ESMH100VSN153MP30U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMH100VSN153MP30U, 15000 µF kapasitanslı radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 55mOhm ESR değeri ve 2.9808A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9808 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V